Dokumentų archyvavimas ir apskaita

Dokumentų archyvavimas tai procesas kurį šiuolaikiniai verslininkai ir buhalteriai supranta skirtingai. Anksčiau ar vėliau visos įmonės susiduria su dokumentų archyvavimo sunkumais tokiais kaip, dokumentų saugojimas, paruošimas ir sistematizacija. Dažnai verslininkai nusprendžia šią procedūrą atlikti patys arba skirti šias pareigas kuriam nors iš darbuotojų, bet šis darbas nėra toks paprastas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl dažnai verslininkai nukenčia dėl netvarkingo dokumentų saugojimo.

Dokumentų archyvavimas yra visų jūsų įmonės dokumentų valdymas. Mūsų įmonės archyvarams atlikus dokumentų vertės ekspertizę, dokumentų archyvavimui atrinkti dokumentai yra susisteminami pagal rūšis, temas arba kitus požymius. Dokumentai kurie pagal saugojimo terminą yra ilgesni nei 25 metai ar trumpesni, atitinkamai bus įrašyti į tam tikrus apskaitos dokumentus - sąrašus ar bylų apyrašus. Mes jūsų dokumentus saugome, paruošiame ir sistematizuojame pagal visus galiojančius įstatymus, todėl Jūs galėsite nebesirūpinti dokumentais ir užsiimti kita veikla. Kitas svarbus aspektas yra dokumentų paieška. Teisingai sutvarkyti dokumentai sąlygoja greitą jų suradimą ir efektyvų pristatymą prireikus. Prireikus teikiame ir dokumentų naikinimo paslaugas. Dokumentų naikinimas yra atliekamas konfidencialiai nenutekinant jokios informacijos.

Dokumentų archyvavimas: nauda Jums

Profesionaliai ir operatyviai susisteminami reikalingi dokumentai, įtraukiant juos į dokumentų apskaitą. Nereikalingi dokumentai yra sunaikinami. Negaištamas Jūsų darbo laikas, nepatiriamos papildomos išlaidos.

Susisiekite su mumis

Mob. tel. +370 682 20 837
Tel. (8-37) 76 17 17
El. paštas: info@archyvuok.lt

 

Straipsniai susiję su dokumentų saugojimu ir archyvavimu: